Dosiahnutý cieľ : IN PROGRESS

Diskusia

Diskusná téma: Vladivostok 2010

Dátum 03.07.2010
Vložil Lubo K.
Titulok Veľa šťastia

Držím vám päste nech to vám vyjde a dajte pozor na Dušana

Dátum 05.07.2010
Vložil Tibor
Titulok Re:Veľa šťastia

Lubo mi davame pozor každý na každého.

Dátum 02.07.2010
Vložil Minichova
Titulok pozdrav

klobuk dole pan Klimek, super napad a super je na tom to, ze sa Vam ho podarilo aj zrealizovat. najprv som si myslela, ze s tym vsetkym iba zartujete :-) zelam Vam vela vela vela vela vybornych zazitkov, aby Ste sa vsetci v zdravi vratili.

Dátum 28.06.2010
Vložil Gábina
Titulok привет

Ahojte všichni! I já se přidávám k pozdravům z ČR, držím palce a věřím v úspěch Vaší odvážné expedice.
S Vladem jsem sice na vojně nebyla, ale souhalsím s názorem, že pro Vlada nic není nemožné.
"Gagarin byl první a zná ho celý svět.... víte snad někdo, kdo byl druhý....?!"
Pááááááááááá, ať se daří :-) :-)

Dátum 28.06.2010
Vložil erik ze skalice
Titulok Jeden z mojich snov

Asi pred 5 rokmi sme v landroverclube tuto cestu planovali...auta v kontaineri /asi 45tis CZK na auto/do Vladivostoku a domov po ose. Tato vasa cesta je narocnejsia a to, ze auta vo Vladivostoku budu po ceste v zlom stave... obdivujem vas a drzim palce a snad vasa casta rozhybe nasich klubistov k rozhodnutiu.
Inac sme riesili variant Kamcatka- Vladivostok...+421 905 448 329

Dátum 26.06.2010
Vložil Ľubo od valcovačky
Titulok Expedícii ZDAR ! ! !

Páni klobúk dole pred vami všetkými a pred tím čo chcete dosiahnuť ! ! !

12 000 km autom na koniec sveta na koniec Ázie-to chce už riadnu dávku trúfalosti i odvahy !
Nič iné ako ŠŤASTNÚ CESTU,ČO NAJVIAC ZDARU,KM BEZ NEHODY A CELÚ CESTU BEZ UJMY NA ZDRAVÍ,ČO NAJLEPŠIE CESTY,AUTÁ ABY VŠETKO VYDRŽALI A ŠŤASTNÝ NÁVRAT DOMOV K SVOJIM,nič iné vám ani priať nemôžem.

Budem Vás sledovať na webe,sťahovať si fotky ale najmä Vám budem všetkým DRŽAŤ PALCE !

Expedícii ZDAR A 3 KRÁT HURÁ ! ! !

Ľubo

PS. Pán Klimek,vy máte tuším málo adrenalínu na firme keď ste sa dal na toto DOBRODRUŽSTVO ... ?

Dátum 25.06.2010
Vložil Mirek
Titulok Pozdrav ze Stodolní.

Celé Slovensko teď žije fotbalem a celá ČR žije Vaší expedicí. V podstatě se tady o ničem jiném ani nemluví. Ale pouze ten, kdo měl tu čest, být s panem Vladislavem Klimkem na vojně, ví, čeho všeho je tento člověk schopen. S ním bych se já osobně v životě nebál vůbec ničeho. O to to má zbytek výpravy snažší. Přeji všem šťastný návrat a spoustu vzrušujících zážitků.

Dátum 23.06.2010
Vložil Fefe
Titulok držím palce

a šťastný návrat ( táto cesta je mojim snom )

Dátum 23.06.2010
Vložil Vlado
Titulok Re:držím palce

Fefe dik a ešte bližšie sa priblíž.Máš pár dní na to ísť s nami

Dátum 24.06.2010
Vložil Fefe
Titulok Re:Re:držím palce

išiel by som hneď ale august už máme naplánovaný a nedá sa už zmeniť

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Tvorba webu zdarmaWebnode