Dosiahnutý cieľ : IN PROGRESS

Diskusia

Diskusná téma: Vladivostok 2010

Dátum 20.07.2010
Vložil AZ-et
Titulok odkaz pre spravcu siete

MIlý Mirko Junas- Džudo
Máme na Teba také malinké požiadavky. Mohol by si nám dať na stránku i počítadlo, pretože sme zvedavé či túto stránku ľudia vlastne navštevujú, nás neuspokojí len to, že ty to vidíš :(
Prosím Ťa zvýrazni na mapke i trasu, pretože keď sme v práci, chceme vedieť ako sa pekne vzďaluje šéf od nás:)

Dátum 20.07.2010
Vložil mata
Titulok Re:odkaz pre spravcu siete

... neviem, ktory je vas sef, ale myslim , ze je dostatocne daleko aby ste mohli vylozit nohy na stol :-D... a zlozit ich az 16.8.....

... Expedicii zelam VELA STASTIA !!!

Dátum 20.07.2010
Vložil Michaela BLAVA :o)
Titulok Držím palce :o)

Ahoj Pali, držím Vám palce a dúfam, že sa v zdraví vrátite :o)!

Dátum 23.07.2010
Vložil palo
Titulok Re:Držím palce :o)

miška ahoj potešila si ma pozdravom tiež ta a tvoju rodinku pozdravujem prave sme v strede rano štartujeme k Bajkalu kde sa chceme ak sa to bude dat zdržať aspom den dva papa

Dátum 19.07.2010
Vložil Štefan Juráš, Janko B., Fridex
Titulok Čože ?

Vy ste stále v UFE? Vám sa tam muselo inak zadariť. Vladko už má tuším aj partnerku-kučinu. My pijeme u Janka na firme. Štefan ma 49 rokov práve teraz. Dúfam že v tej UFE ste nenačali ten čaj. Inak potom ten sklz pochopíme. Tibor dúfam že nemáš odraný nos - TY KOMUNISTA. To je vážna vec. Držíme palčeky a pripíjame na Vás. Mame Vás radi a už sa tešime na Váš návrat a hlavne na KOMUNISTU. PS: Tibor pre teba : Tatranský čaj 82% sa prestal vyrábať tak si ho uži, lebo mame posledých 5 fliaš ale z tých už piť nebudeš.

Dátum 19.07.2010
Vložil Matko zo Stupavy
Titulok trámy

Vladko pekne maju očíslovane tie tramy na Sputniku

Dátum 19.07.2010
Vložil Madarko
Titulok ???

Hoši sledujem vašu cestu po moskvu ste to spravili za dva dni asi 2000 km a potom 500 km dalšie dva dni.Čože sa stalo žeby neaka porucha na vozidle alebo žeby čím dalej od Moskvy tým prítulnejšie devočky?Takto tu cestu budete robit velmi velmi dlho a pači sa mi nazov cesty dobry kryci manever zeby ste mali medzi sebou cloveka s policajnymi skusenostami.Zostava ste velmi dobra a tie devočky to sa tyka len slobodnych chalanov ako su palko a panko takze lovu zdar a pokračujte slušne sa spravajte ste pod dronohladom držím vam palce

Dátum 19.07.2010
Vložil Luboš a Alenka
Titulok Paraaada

Chalani, vidime, ze kilometre vam pribudaju, JEEPy sa drzia, dodrzujete "pivny rezim" a pocasie vam praje. Drzime vam palce a prajeme stastnu cestu. Tesime sa na dalsie "Spravodajstvo z cesty" a fotografie.

Dátum 18.07.2010
Vložil Peter S.
Titulok nazdaaaar pankovia

Zatial vam to ide skvele, Palko a davaj na toho madarka pozor aby sa v tom velkom Rusku nestratil, drzim palce aby vydrzali auta, caute drzte sa, pozdravujm vsetkych.

Dátum 21.07.2010
Vložil palo
Titulok Re:nazdaaaar pankovia

peto ahoj je pekne od teba ze napises este viac potesi ze zavolaš lebo s internetom to mame trošku obtiažné a nefunguje kedy mi chceme a podarí sa nám pri nom zastaviť problém je aj s tel.ale ved to sme si povedali ked si volal čiže sme v poriadku zatial nam služi všetko to čo potrebujeme k cestovaniu male problemy ktore sa vyskytnu tie opisuju chalany v prispevkoch inak volaj volaj touto cestou pozdravujem všetkých ktorý sa pripojili do diskusie mám vás rad a velmi ma teší kto si na nás uprimne spomenie a na každeho člena osadky ostavam s pozdravom a posielam pusinku hlavne všetkým dievčencom ktoré nás odprevadili a prídu prívítať dakujem palo

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode