Dosiahnutý cieľ : IN PROGRESS

Diskusia

Diskusná téma: Vladivostok 2010

Dátum 21.07.2010
Vložil Jan Kessl (frigo)
Titulok Ste ozaj dobrodruhovia

Chalani ste ozaj dobri je vam čo zavidiet ,len tak dalej nech sa vam dari držim palce na dosiahnutie vašho ciela. Držte sa a štastlive km. Привет

Dátum 20.10.2010
Vložil Peter
Titulok Re:Ste ozaj dobrodruhovia

Vďaka Kapovi bude určute veľa pozdravov.Až dnes som sa o Vás dozvedel na našej gaz stránke. Váš výkon, to takóje čúdo. Blagadariu. Úžasné, čo Ste dokázali. Gazák Peter z Galanty.

Dátum 21.07.2010
Vložil Peter Rudník
Titulok chlapci sa držia

Prave sa mi podarilo spojiť s chlapcami asi o 13:45, idú v pohode, všetci sú zdraví, autá poslúchajú, sú pár km pred Omskom, pozdravujú doma, majú problém so spojením.

Dátum 21.07.2010
Vložil Kai
Titulok Hosi to nema Chybu

Pekne Vas ze zapadu vsetkych pozdravujeme, cumime s Rolandom na Fotogaleriau - pekne opravdu pekne. Vlado, jak pojedete na zpet, tak zobertie ten stary traktor z toho zoklu- podestu, prosim, prosim. Taky kousek tu jeste nikdo nevidel - ty bejku !!
Tesi ma, ze sa rusom nase podavace - sanky pacja, co myslis kolik kusu by bylo jen pro ne ? cisla nebudeme psat, abychom sa nezpletli, ze...
Drzime vam Palce i na nohou , pekne zazitky a dobrodruzstvi
IRCO Vam fandi Ciao, Ciao

Dátum 21.07.2010
Vložil VieraF
Titulok oslavujte

Vydali ste sa po stopách Štefánika a jeho légií. Dnes je 130. výročie jeho narodenia, tak to "dôstojne" oslávte:-)))). Dávajte pozor na cestu a na seba.

Dátum 23.07.2010
Vložil expedicia
Titulok Re:oslavujte

dakujeme ty pekne samozrme sme to oslavili a tiež nam to pripomenuli pamatniky niektoré sa nám už podarilo navštiviť ostavam s pozdravom pozdravujem deda p.f.

Dátum 20.07.2010
Vložil WebMaster
Titulok Problémy s hostingom webstránky

Neustále pretrvávajúce problémy s poskytovateľom web priestoru našej stránky ma nútia zverejniť fotografie expedície v "nepretriedenej" podobe kam ich distribuje priamo naša expedícia. Nachádza sa tam nový album prechodu do Ázie, ktorý nie je zverejnený na týchto stránkach.

https://picasaweb.google.sk/115409266698999855914

Dúfam že sa čoskoro technické problémy odstránia a budeme plnohodnotne fungovať na tejto stránke.

Dátum 20.07.2010
Vložil Наташа
Titulok Русский вечеринки

водки классные ребята, стоп, когда вы вернетесь с нами, мы переходим вечеринок.

Dátum 21.07.2010
Vložil Iva Durcova
Titulok Re:Русский вечеринки

Ja sa fakt snazim, aj som mala jednicku z rustiny...... ale o co tu ide????

Dátum 20.07.2010
Vložil Andrej- Nová Bošáca
Titulok ?????

Mariánko Srdečne pozdravujeme a držíme palce sledujeme vás !!!

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode